Press "Enter" to skip to content

KSIĄŻKA

W mojej duszy pojawiła się wyrwa, która rozrastała się każdego dnia. Po karku przechodziły ciarki, kiedy fantazjowałem o tym, jak powinno wyglądać dobre życie. Co rano zadawałem sobie to samo pytanie: Gdyby to był mój ostatni dzień, czy tak chciałbym go spędzić? Za każdym razem odpowiedź była taka sama: przeraźliwie głuche Nie! A może by tak pieprznąć to wszystko i wyjechać do Azji… pomyślałem któregoś dnia.

Ze światem coś jest nie tak. Szukamy odpowiedzi, nie znając nawet pytania. Żyjemy w przestrzeni pełnej niewidzialnych murów – ograniczeń, które stawia przed nami strach i oczekiwania innych ludzi. Nie rozwijamy skrzydeł z powodu kryształowych krat, podstępnie mieniących się we wschodzącym nad dachami biurowców słońcu. Z czasem usypiamy, nawet o tym nie wiedząc. Stajemy się drapieżnikami grzecznie stojącymi w kolejce do kasy w Biedronce.

Otwórz oczy. Rozerwij kraty. Odszukaj duszę. Obudź swoją moc. Zajrzyj na drugą stronę lustra… W twoim sercu jest granat, a zawleczka jest wyciągnięta, możesz roztrzaskać nim szklany sufit lub bezczynnie obserwować jak rozsadza Cię od środka. Wielki zegar bije. Tik tak, tik tak, tik tak…

Endorfinowy granat to zapis sześciomiesięcznej podróży po Azji Południowo-Wschodniej, podczas której odwiedziłem Tajlandię, Birmę, Laos, WIetnam, Filipiny, Malezję. Nie jest to jednak zwykła książka podróżnicza, Endorfinowy Granat t o bunt, wolność i pasja życia. To daleka podróż, którą odbywasz z każdą stroną. To wzbogacenie się o nowe punkty widzenia i sposoby na szczęśliwe życie.

 

TWÓJ ENDORFINOWY GRANAT – KUPISZ WYŁĄCZNIE NA WWW.ENDORFINOWYGRANAT.PL

 

 

Fajne? Podziel się z innymi.
  • 1
  •  
  •